Asystent ds. weryfikacji i tłumaczeń

    W KONTEKŚCIE poszukujemy osoby na stanowisko asystenta ds. weryfikacji i tłumaczeń.

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia w tłumaczeniu i pracy na tekście, w tym w zaawansowanej obsłudze technologii tłumaczeniowych (oprogramowanie CAT),
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, ścieżka kariery),
    • pracę w młodym i zgranym zespole w stabilnej firmie (ponad 40 osób),
    • doskonałą atmosferę pracy,
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport itp.).

    Główne zadania:

    • wstępna weryfikacja tłumaczeń pod względem technicznym oraz językowym,

    • wstępna korekta stylistyczna i merytoryczna tekstów (pod okiem weryfikatora),

    • tłumaczenia, weryfikacja i inne prace w programie memoQ,

    • wykonywanie prostych tłumaczeń na wzorach,

    • techniczna obróbka plików tekstowych oraz transkrypcja materiałów audiowizualnych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (kierunek filologiczny),
    • biegła znajomość języka angielskiego i przynajmniej dobra innego języka obcego (preferowane języki: francuski, rosyjski),
    • nienaganna polszczyzna, ponadprzeciętna staranność, drobiazgowość i dbałość o szczegóły w pracy nad tekstem,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • znajomość narzędzi CAT i doświadczenie w tłumaczeniu będą dodatkowym atutem.

    CV wraz z krótkim listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres praca@kontekst.pl, w temacie maila wpisując: asystent DKJ.

     Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ SIĘ W ROLI ASYSTENTA DS. WERYFIKACJI I TŁUMACZEŃ,

    WYŚLIJ CV NA ADRES:

    praca@kontekst.pl

    Klauzula informacyjna

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do spółki KONTEKST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

    Zgadzam się na przetwarzanie przez spółkę KONTEKST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą przy ul. Nowogrodzkiej 56 A, 00-695 Warszawa, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem gdpr@kontekst.pl.

    Pełną informację odnośnie do przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.