virtual conference event

Specjalista ds. sprzedaży/Przedstawiciel handlowy

    miejsce pracy: Warszawa-Centrum

    Opis stanowiska:

    • sprzedaż i promocja produktów firmy KONTEKST
    • systematyczne pozyskiwanie nowych klientów ze zdefiniowanych grup docelowych
    • ustalanie i negocjowanie warunków współpracy
    • budowanie i utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami firmy
    • realizacja planów sprzedażowych
    • udział w przetargach na obsługę strategicznych klientów
    • współpraca z innymi działami w firmie przy pozyskiwaniu i onboardingu klientów
    • kształtowanie wizerunku firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe

    • doświadczenie na stanowisku sprzedawcy/przedstawiciela handlowego

    • znajomość rynku farmaceutycznego będzie dodatkowym atutem

    • własna wysoka motywacja do samorozwoju, zorientowanie na rezultaty

    • doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne w języku polski i angielskim (C1)

    • entuzjazm i kreatywność

    • wysoki poziom kultury osobistej

    Oferujemy:

    • umowę o pracę/umowę B2B
    • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
    • pakiet benefitów obejmujący: prywatną opiekę medyczną, dofinasowanie zajęć sportowych, dofinasowanie biletów do kina/teatru, program rekomendacji pracowników, eventy integracyjne
    • pracę w środowisku międzynarodowym
    • samodzielną pracę i przyjazną atmosferę w pracy
    • wsparcie we wdrożeniu do pracy
    • szkolenia merytoryczne
    • możliwość pracy hybrydowej

    CV prosimy przesłać na adres praca@kontekst.pl, w temacie maila wpisując: specjalista ds. sprzedaży/przedstawiciel handlowy.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ SIĘ W ROLI SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY/PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO,

    WYŚLIJ CV NA ADRES:

    praca@kontekst.pl

    Klauzula informacyjna

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do spółki KONTEKST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

    Zgadzam się na przetwarzanie przez spółkę KONTEKST A. Wolski spółka komandytowa z siedzibą przy ul. Nowogrodzkiej 56 A, 00-695 Warszawa, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem gdpr@kontekst.pl.

    Pełną informację odnośnie do przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.