Poszukujemy osoby na stanowisko:

młodszy weryfikator-tłumacz

miejsce pracy: Warszawa-Centrum, praca hybrydowa

wymiar: pełen etat lub ¾ etatu

Główne zadania:

  • weryfikacja tłumaczeń pod względem językowym i merytorycznym (praca głównie w programie memoQ),
  • wykonywanie tłumaczeń w programie memoQ,
  • ocena tłumaczeń w wewnętrznym systemie zarządzania tłumaczeniami,
  • przygotowywanie informacji zwrotnej dla tłumaczy.

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne – m.in. z zaawansowanej obsługi oprogramowania CAT, spotkania firmowe, warsztaty),
  • pracę w zgranym zespole w stabilnej firmie (45 osób),
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • ciekawe, urozmaicone zadania, udział w projektach dla czołowych firm z branży medycznej, farmaceutycznej i prawnej,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport itp.), możliwość pracy zdalnej po okresie wstępnym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunek filologiczny lub związany z medycyną),
  • biegła znajomość języka ukraińskiego (C2)
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego (co najmniej B2/C1), znajomość innych języków mile widziana,
  • przynajmniej roczne doświadczenie w tłumaczeniu lub weryfikacji,
  • doświadczenie w pracy z tekstami medycznymi będzie dużym atutem,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość narzędzi CAT będzie dodatkowym atutem.

CV prosimy przesłać na adres praca@kontekst.pl, w temacie maila wpisując: młodszy weryfikator-tłumacz.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.