virtual conference event

PRACA DLA MŁODSZEGO SPECJALISTY DS. REKRUTACJI I WSPÓŁPRACY Z TŁUMACZAMI

    Twój zakres obowiązków:

    • efektywne zarządzanie dostawcami, w tym prowadzenie i aktualizacja bazy dostawców
    • aktywna rekrutacja dostawców krajowych i zagranicznych
    • bieżąca komunikacja z dostawcami
    • gromadzenie wymaganej dokumentacji
    • udział w złożonych projektach wymagających współpracy międzydziałowej

    Nasze wymagania:

    • znajomość j. angielskiego na poziomie min. C1
    • minimum roczne doświadczenie w pracy wymagającej kontaktów z klientami lub dostawcami
    • doskonałe umiejętności komunikacyjne, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • samodzielność, umiejętność logicznego myślenia
    • wysoka kultura osobista i wysokie standardy etyczne

    To oferujemy:

    • praca w renomowanym biurze tłumaczeń obsługującym globalnych klientów z branży medycznej i farmaceutycznej, certyfikowanym na zgodność z normami ISO 9001 i 17100
    • ciekawe i urozmaicone zadania wymagające kreatywnego podejścia
    • pełen etat, umowa o pracę lub B2B
    • hybrydowy system pracy
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, spotkania firmowe)
    • praca w zgranym zespole w stabilnej firmie (45 osób)
    • bardzo dobra atmosfera pracy
    • świetna lokalizacja biura w ścisłym centrum Warszawy
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, kafeteria Benefit)

    CV prosimy przesłać na adres praca@kontekst.pl, w temacie maila wpisując: młodszy specjalista ds. rekrutacji i kontaktów z tłumaczami.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ SIĘ W ROLI MŁODSZEGO SPECJALISTY DS. REKRUTACJI I WSPÓŁPRACY Z TŁUMACZAMI,

    WYŚLIJ CV NA ADRES:

    praca@kontekst.pl

    Klauzula informacyjna

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do spółki KONTEKST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

    Zgadzam się na przetwarzanie przez spółkę KONTEKST A. Wolski spółka komandytowa z siedzibą przy ul. Nowogrodzkiej 56 A, 00-695 Warszawa, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem gdpr@kontekst.pl.

    Pełną informację odnośnie do przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.