virtual conference event

asystent ds. rekrutacji i kontaktów z tłumaczami

    miejsce pracy: Warszawa-Centrum

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę wymagającą kreatywnego podejścia, urozmaicone zadania,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),
    • pracę w młodym i zgranym zespole w stabilnej firmie (42 osoby),
    • bardzo dobrą atmosferę pracy,
    • możliwość pracy na ¾ etatu,
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport itp.).

    Główne zadania:

    • prowadzenie i aktualizacja bazy dostawców,

    • rekrutacja dostawców krajowych i zagranicznych,

    • bieżąca komunikacja z dostawcami,

    • gromadzenie wymaganej dokumentacji,

    • uczestniczenie w rozwoju portalu dla tłumaczy.

    Wymagania:

    • znajomość j. angielskiego na poziomie min. C1,
    • doskonałe umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • samodzielność i umiejętność logicznego myślenia,
    • wysoka kultura osobista i wysokie standardy etyczne,
    • mile widziane doświadczenie w pracy wymagającej kontaktów z klientami lub dostawcami.

    CV prosimy przesłać na adres praca@kontekst.pl, w temacie maila wpisując: asystent ds. rekrutacji i kontaktów z tłumaczami.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ SIĘ W ROLI ASYSTENTA DS. REKRUTACJI I KONTAKTÓW Z TŁUMACZAMI,

    WYŚLIJ CV NA ADRES:

    praca@kontekst.pl

    Klauzula informacyjna

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do spółki KONTEKST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

    Zgadzam się na przetwarzanie przez spółkę KONTEKST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą przy ul. Nowogrodzkiej 56 A, 00-695 Warszawa, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem gdpr@kontekst.pl.

    Pełną informację odnośnie do przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.