Praca dla specjalisty ds. obsługi klienta (Project Manager)

W KONTEKŚCIE poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta (Project Managera).

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w młodym i zgranym zespole w stabilnej firmie (zespół 40 osób),
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • ciekawe, urozmaicone zadania,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

Opis stanowiska:

  • zarządzanie projektami tłumaczeniowymi,
  • bieżąca obsługa klientów (kosztorysowanie, udzielanie informacji o usługach firmy),
  • współpraca z tłumaczami i weryfikatorami (m.in. nadzór nad realizacją projektu),
  • praca w języku polskim i angielskim.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane lingwistyczne lub filologiczne),
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (C1),
  • obligatoryjne doświadczenie w zarządzaniu projektami tłumaczeniowymi,
  • znajomość standardów profesjonalnej obsługi klienta,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • świetna organizacja pracy, systematyczność,
  • umiejętność wydajnej pracy pod presją czasu, nad wieloma projektami i zadaniami jednocześnie,
  • umiejętność logicznego myślenia i kreatywne podejście do pracy,
  • samodzielność, dynamika w rozwiązywaniu zadań,
  • odpowiedzialność, obowiązkowość i zaangażowanie w pracę
  • wysoka kultura osobista i standardy etyczne,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie MS Office, znajomość narzędzi CAT).

Jesteś zainteresowany, wyślij swoje zgłoszenie już dzisiaj. Zapraszamy.

UWAGA: szukamy ludzi autentycznie nastawionych na rozwój i aktywny udział w życiu dynamicznej firmy, inteligentnych, ambitnych i lubiących pracować.

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ SIĘ W ROLI SPECJALISTY DS. OBSŁUGI KLIENTA,

WYŚLIJ CV NA ADRES:

praca@kontekst.pl

Klauzula informacyjna

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do spółki KONTEKST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

Zgadzam się na przetwarzanie przez spółkę KONTEKST A. Wolski spółka komandytowa z siedzibą przy ul. Nowogrodzkiej 56 A, 00-695 Warszawa, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem gdpr@kontekst.pl.

Pełną informację odnośnie do przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.