Account manager – opiekun klienta - specjalista ds. opieki nad stałymi klientami

    W KONTEKŚCIE poszukujemy osoby na stanowisko account manager – opiekun klienta – specjalista ds. opieki nad stałymi klientami.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • kartę Multisport,
    • premię uzależnioną od osiąganych wyników,
    • ciekawe zadania, kontakty z partnerami w języku polskim i angielskim,
    • możliwość pracy hybrydowej – zdalnie i w biurze w Warszawie,
    • wszechstronne szkolenia przygotowujące do samodzielnej pracy,

    • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

    Opis stanowiska:

    • bieżący kontakt ze stałymi klientami firmy (b2b, głównie sektor medyczny oraz farmaceutyczny, firmy działające lokalnie i międzynarodowo),

    • rozwój współpracy z klientami z grup docelowych,

    • planowanie i realizowanie działań strategicznych oraz sprzedażowych zmierzających do pozyskania nowych klientów,

    • analiza zapytań ofertowych i wypełnianie dokumentacji przetargowej.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (w szczególności: medyczne, filologia, zarządzanie)
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (B2/C1)

    • doskonałe umiejętności komunikacyjne

    • doświadczenie na podobnym stanowisku (2 lata +)

    Jesteś zainteresowany, wyślij swoje zgłoszenie już dzisiaj. Zapraszamy.

    JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ SIĘ W ROLI ASYSTENTA DZIAŁU SPRZEDAŻOWEGO,

    WYŚLIJ CV NA ADRES:

    praca@kontekst.pl

    Klauzula informacyjna

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do spółki KONTEKST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

    Zgadzam się na przetwarzanie przez spółkę KONTEKST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą przy ul. Nowogrodzkiej 56 A, 00-695 Warszawa, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem gdpr@kontekst.pl.

    Pełną informację odnośnie do przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.