T: +48 22 548 07 00

Specjalista ds. obsługi klienta (Project Manager)

Oferujemy pracę na stanowisku:

 specjalista ds. obsługi klienta (Project Manager)

miejsce pracy: Warszawa, centrum

Jeżeli masz doświadczenie w obsłudze klienta zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu, doświadczenie w branży tłumaczeniowej będzie dodatkowym atutem.

Opis stanowiska:

  • zarządzanie projektami tłumaczeniowymi,
  • bieżąca obsługa klientów (kosztorysowanie, udzielanie informacji o usługach firmy),
  • współpraca z tłumaczami i weryfikatorami (m.in. nadzór nad realizacją projektu),
  • praca w języku polskim i angielskim.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • wykształcenie wyższe (preferowane lingwistyczne lub filologiczne),
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • świetna organizacja pracy, systematyczność,
  • umiejętność logicznego myślenia i kreatywne podejście do pracy,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie MS Office),
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami tłumaczeniowymi będzie dodatkowym atutem.
  • wysoka kultura osobista i standardy etyczne,

Oferujemy:

  • pracę w młodym i zgranym zespole w stabilnej firmie (zespół 38 osób),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • ciekawe, urozmaicone zadania,
  • umowę o pracę, pakiet medyczny i dodatki do wynagrodzenia.

Jesteś zainteresowany, wyślij swoje zgłoszenie już dzisiaj. Zapraszamy.

UWAGA: szukamy ludzi autentycznie nastawionych na rozwój i aktywny udział w życiu dynamicznej firmy, inteligentnych, ambitnych i lubiących pracować.

CV wraz z krótkim listem motywacyjnym prosimy przesyłać

na adres praca@kontekst.pl, w temacie maila wpisując: DOK.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883z poźn. zm.)”