T: +48 22 548 07 00

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Biuro tłumaczeń specjalistycznych, obsługujące największe firmy działające w Polsce i Unii Europejskiej,

poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

miejsce pracy: Warszawa Centrum

Skrócony opis stanowiska pracy:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie kontaktu i nadzorowanie współpracy ze stałymi klientami firmy
  • realizacja zadań z obszaru marketingu skierowanych do stałych i nowych klientów
  • prezentacja oferty firmy potencjalnym klientom
  • współpraca przy tworzeniu komunikatów marketingowych i reklamowych firmy (www, social media, materiały drukowane)
  • planowanie i realizacja akcji marketingowych i sprzedażowych

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, spotkania firmowe, warsztaty)
  • ciekawą pracę wymagającą kreatywnego podejścia do wykonywanych zadań
  • pracę w młodym i zgranym zespole w stabilnej firmie (zespół 40 osób)
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • umowę o pracę i pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowany lunch, karta Benefit sport, owoce w biurze, okolicznościowe wydarzenia – „pizza day”, śniadanie francuskie etc. )

Wymagania:

  • biegła znajomość j. angielskiego (kontakt telefoniczny i mailowy z klientami z zagranicy)
  • pozytywne nastawienie do świata
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (sprzedaż, obsługa klienta, marketing, help desk etc.) co najmniej 1 rok pracy
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
  • samodzielność i dynamika w realizacji planów sprzedażowych

UWAGA: szukamy ludzi autentycznie nastawionych na rozwój i aktywny udział w życiu dynamicznej firmy, inteligentnych, ambitnych otwartych na innych ludzi i lubiących pracować.

Prosimy o przesłanie CV na adres praca_at_kontekst.pl w temacie maila wpisując: specjalista ds. sprzedaży.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą oferta napisz teraz.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  KONTEKST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Danych twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez KONTEKST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą przy ul. Nowogrodzkiej 56 A, 00-695 Warszawa, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem gdpr@kontekst.pl

Pełną informację odnośnie przetwarzania twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.