T: +48 22 548 07 00

Specjalista ds. Kontaktów z Klientami

Specjalista ds. Kontaktów z Klientami (Account Manager)

miejsce pracy: Warszawa Centrum

Wymagania:

  • biegła znajomość j. angielskiego i/lub biegła znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (obsługa klienta, marketing, sprzedaż, help desk etc.) co najmniej 1 rok pracy
  • praktyczna znajomość standardów profesjonalnej obsługi klienta
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
  • doskonała organizacja pracy, systematyczność
  • umiejętność wydajnej pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista i wysokie standardy etyczne

Skrócony opis stanowiska pracy:

  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktu ze stałymi klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja zadań z obszaru marketingu skierowanych do stałych i nowych klientów
  • nadzorowanie współpracy ze stałymi klientami firmy
  • udział w realizacji planów rozwojowych firmy
  • prezentacja oferty firmy potencjalnym klientom
  • współpraca przy tworzeniu komunikatów marketingowych i reklamowych firmy (www, social media, materiały drukowane)

Oferujemy:

  • mozliwość rozwoju i awansu w firmie obsługującej największe firmy w Polsce i Europie
  • pracę w stabilnej firmie (zespół 38 osób) w międzynarodowym środowisku
  • ciekawą niemonotonną pracę wymagającą kreatywnego podejścia do wykonywanych zadań
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • udział w rozwoju firmy na rynku międzynarodowym

UWAGA: szukamy ludzi autentycznie nastawionych na rozwój i aktywny udział w życiu dynamicznej firmy, inteligentnych, ambitnych otwartych na innych ludzi i lubiących pracować.

CV wraz z krótkim listem motywacyjnym prosimy przesyłać

na adres rozwoj@kontekst.pl w temacie maila wpisując:    DWzK.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)”