T: +48 22 548 07 00

Asystent(ka) Działu Obsługi Klienta

Asystent Działu Obsługi Klienta

miejsce pracy: Warszawa, centrum

Oferujemy:

  • pracę w młodym i zgranym zespole w stabilnej firmie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • elastyczność grafiku, możliwość pracy w trakcie studiów.

Opis stanowiska:

  • wspomaganie Project Managerów w finalizacji projektów tłumaczeniowych,
  • zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie,
  • współpraca z tłumaczami i weryfikatorami,
  • praca w języku polskim i angielskim,
  • bieżąca obsługa klientów,
  • obsługa centrali telefonicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki lingwistyczne lub filologiczne),
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność wydajnej pracy pod presją czasu, nad wieloma zadaniami jednocześnie,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie MS Office)
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

UWAGA: szukamy osób inteligentnych i ambitnych, nastawionych na rozwój i aktywny udział w życiu dynamicznej firmy.

CV wraz z krótkim listem motywacyjnym prosimy przesyłać

na adres praca_at_kontekst.pl, w temacie maila wpisując: DOK.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)”