T: +48 22 548 07 00

Asystent(ka) ds. sprzedaży i marketingu

Biuro tłumaczeń specjalistycznych, obsługujące największe firmy działające

w Polsce i Unii Europejskiej,
poszukuje osoby na stanowisko:

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU

miejsce pracy: Warszawa Centrum

Skrócony opis stanowiska pracy:

  • realizacja zadań z obszaru marketingu skierowanych do stałych i nowych klientów,
  • współpraca przy tworzeniu komunikatów marketingowych i reklamowych firmy (www, social media, materiały drukowane),
  • utrzymywanie kontaktu i nadzorowanie współpracy ze stałymi klientami firmy,
  • realizacja akcji sprzedażowych i marketingowych.

 Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, spotkania firmowe, warsztaty)
  • ciekawą pracę wymagającą kreatywnego podejścia do wykonywanych zadań,
  • pracę w zgranym zespole w stabilnej firmie (zespół 40 osób),
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów (dofinansowany lunch, karta Benefit sport, owoce w biurze, okolicznościowe wydarzenia – „pizza day”, śniadanie francuskie etc.)

Wymagania:

  • biegła znajomość j. angielskiego i polskiego (opracowywanie materiałów po angielsku, kontakt z klientami z zagranicy)
  • pozytywne nastawienie,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • łatwość nawiązywania kontaktu,
  • wysoka kultura osobista i standardy etyczne.

UWAGA: szukamy ludzi autentycznie nastawionych na rozwój i aktywny udział w życiu dynamicznej firmy, inteligentnych, ambitnych otwartych na innych ludzi i lubiących pracować.

Prosimy o przesłanie CV

na adres praca_at_kontekst.pl w temacie maila wpisując: DWzK.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą oferta napisz teraz.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  KONTEKST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Danych twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez KONTEKST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą przy ul. Nowogrodzkiej 56 A, 00-695 Warszawa, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem gdpr@kontekst.pl

Pełną informację odnośnie przetwarzania twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.