T: +48 22 548 07 00

Asystent ds. kontaktów z tłumaczami (Assistant Vendor Manager)

Poszukujemy osoby na stanowisko:

asystent ds. kontaktów z tłumaczami

(Assistant Vendor Manager)

Wymagania:

  • biegła znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w pracy wymagającej kontaktów z klientami lub dostawcami
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • samodzielność, doskonała organizacja pracy, systematyczność
  • umiejętność logicznego myślenia i kreatywne podejście do pracy
  • odpowiedzialność, obowiązkowość i zaangażowanie w pracę
  • wysoka kultura osobista i wysokie standardy etyczne

Główne zadania:

  • prowadzenie i aktualizacja bazy dostawców
  • bieżąca komunikacja z dostawcami
  • pozyskiwanie dostawców krajowych i zagranicznych
  • gromadzenie wymaganej dokumentacji
  • uczestniczenie w rozwoju portalu dla tłumaczy

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • pracę w młodym i zgranym zespole w stabilnej firmie (38 osób)
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • ciekawe, urozmaicone zadania.

CV wraz z krótkim listem motywacyjnym prosimy przesłać do 31 lipca 2017 r. na adres praca_at_kontekst.pl w temacie maila wpisując: Assistant Vendor Manager.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).