T: +48 22 548 07 00

Asystent ds. kontaktów z tłumaczami (Assistant Vendor Manager)

Poszukujemy osoby na stanowisko:

asystent ds. kontaktów z tłumaczami

(Assistant Vendor Manager)

Główne zadania:

  • prowadzenie i aktualizacja bazy dostawców
  • rekrutacja dostawców krajowych i zagranicznych
  • bieżąca komunikacja z dostawcami
  • gromadzenie wymaganej dokumentacji
  • uczestniczenie w rozwoju portalu dla tłumaczy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę wymagającą kreatywnego podejścia, urozmaicone zadania
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, spotkania firmowe, warsztaty)
  • pracę w młodym i zgranym zespole w stabilnej firmie (44 osoby)
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • umowę o pracę i pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowany lunch, karta MultiSport, owoce w biurze, okolicznościowe wydarzenia typu „pizza day” itp.)

Wymagania:

  • biegła znajomość j. angielskiego
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • samodzielność, doskonała organizacja pracy
  • umiejętność logicznego myślenia i kreatywne podejście do zadań
  • wysoka kultura osobista i wysokie standardy etyczne

CV wraz z krótkim listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres praca_at_kontekst.pl, w temacie maila wpisując: Assistant Vendor Manager.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.